Instal Projekt Stick calorifer de baie scară 111x50 cm alb STI-50/110D50
1.601,31  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 1.760,00  Lei
Nr art. STI50110D50
  • Marcă: Instal Projekt
  • Serie: Stick
  • Disponibilitate produs: până la 10 zile
  • Culoare: alb
  • Model: scară
  • Înălțime [cm]: 111
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
1.601,31  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 1.760,00  Lei
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 10 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
- raport optim preț/design
- lățime (L) 500 mm
- înălțime (H) 1110 mm
- adâncime (G) 83-103 mm
- conexiune inferioară în mijlocul radiatorului tip D50
- distanța dintre conexiuni (h) 50 mm
- putere la 55/45/20°C 279 W
- putere pentru parametrii 75/65/20°C: 530 W
- putere pentru parametrii 90/70/20°C: 666 W
- acoperire în trei straturi
- posibilitatea de a conecta un încălzitor pe colectori
- culoare albă
- suprataxă pentru produsul preparat în culoarea din paleta IP și RAL
Detalii
Serie: Stick
Model: scară
Înălțime [cm]: 111
Lățime [cm]: 50
Putere [Watt]: 530
Distanța între conexiuni [cm]: 5
Citește mai departe
Conexiune: inferior
EAN: 5905253065385
Dimensiuni cu ambalaj: 52 x 7 x 113 cm
Greutate cu ambalaj [kg]: 10.600
Garanție [luni]: 24
Detaliile producatorului:
Arată
Întrebări și răspunsuri (3)
Ce presiune de funcționare are acest radiator?
Presiunea maximă de funcționare: 1 MPa
Radiatorul funcționează cu o pompă de căldură?
Da, funcționează cu o pompă de căldură pe cât posibil.
Acest model are prevăzut un încălzitor?
Da, încălzitorul are posibilitatea de a conecta un încălzitor pe colectori. Puterea sugerată a încălzitorului este de 600W.