Instal Projekt Stick calorifer de baie scară 111x40 cm alb STI-40/110D50
1.143,41  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 1.645,00  Lei
Nr art. STI40110D50
  • Marcă: Instal Projekt
  • Serie: Stick
  • Disponibilitate produs: până la 10 zile
  • Culoare: alb
  • Model: scară
  • Înălțime [cm]: 111
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
1.143,41  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 1.645,00  Lei
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 10 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
- raport optim preț/design
- lățime (L) 400 mm
- înălțime (H) 1110 mm
- adâncime (G) 83-103 mm
- conexiune inferioară în mijlocul radiatorului tip D50
- distanța dintre conexiuni (h) 50 mm
- putere la 55/45/20°C 231 W
- putere pentru parametrii 75/65/20°C: 438 W
- putere pentru parametrii 90/70/20°C: 551 W