Terma Warp T calorifer de baie scară 111x50 cm alb WGWAT111050K916SX
1.808,66  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 2.145,00  Lei
Nr art. WGWAT111050K916SX
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Putere [Watt]
Distanța între conexiuni [cm]
1.808,66  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 2.145,00  Lei
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Putere [Watt]
Distanța între conexiuni [cm]
Produs retras
Descriere
- înălțime: 1110 mm
- lățime: 500 mm
- putere 75/65/20ºC: 553 W
- conexiune inferioară SX
- distanța de conectare: 470 mm
- presiune de lucru 600 kPa
- temperatură maximă de funcționare de până la 95°C