Luxrad Kastor calorifer de baie decorativ 139.5x48 cm alb KAST13954809003
1.723,08  Lei TVA inclus
Nr art. KAST13954809003
  • Marcă: Luxrad
  • Serie: Kastor
  • Disponibilitate produs: până la 21 zile
  • Culoare: alb
  • Model: decorativ
  • Înălțime [cm]: 139.50
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
1.723,08  Lei TVA inclus
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 21 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conexiuni standard: ZD
Putere: 575W
Înălțime: 1395 mm
Lățime: 480 mm