Luxrad Kastor calorifer de baie decorativ 121.5x58 cm negru KAS12150580S040
1.907,52  Lei TVA inclus
Nr art. KAS12150580S040
  • Marcă: Luxrad
  • Serie: Kastor
  • Disponibilitate produs: până la 21 zile
  • Culoare: negru
  • Model: decorativ, scară
  • Înălțime [cm]: 121.50
Înălțime [cm]
1.907,52  Lei TVA inclus
Înălțime [cm]
Disponibilitate: până la 21 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conexiune: Racordare: ZD
Putere: 605W ( 75/65/20°C)
Înălțime: 1215 mm
Lățime: 580 mm
Culoare: structură neagră mată
Presiune de funcționare: 7 bar
Colectoare verticale: secțiune triunghiulară 34 x 56 mm
Tuburi orizontale: dreptunghiulare 30 x 10 mm