Luxrad Flag Bis calorifer de baie decorativ 180.2x60 cm alb FLA18026009003
5.682,09  Lei TVA inclus
Nr art. FLA18026009003
  • Marcă: Luxrad
  • Serie: Flag Bis
  • Disponibilitate produs: până la 21 zile
  • Culoare: alb
  • Model: decorativ
  • Înălțime [cm]: 180.20
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
5.682,09  Lei TVA inclus
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 21 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conexiuni standard: ZDL, ZDP
Putere: 1225W
Înălțime: 1802 mm
Lățime: 600 mm
Tuburi verticale: rotunde Ø30
Tuburi orizontale: eliptice 25×50 mm