Luxrad Flag Bis calorifer de baie decorativ 116.4x50 cm alb FLA116405009003
2.993,83  Lei TVA inclus
Nr art. FLA116405009003
  • Marcă: Luxrad
  • Serie: Flag Bis
  • Disponibilitate produs: până la 21 zile
  • Culoare: alb
  • Model: decorativ, scară
  • Înălțime [cm]: 116.40
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
2.993,83  Lei TVA inclus
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 21 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conexiuni standard: ZDL, ZDP
Putere: 675W ( 75/65/20°C)
Înălțime: 1164 mm
Lățime: 500 mm
Culoare: alb
Presiune de funcționare: 10 bar
Colectoare verticale: rotunde Ø30
Tuburi orizontale: eliptice 25 x 50 mm