Luxrad Atria ZDC calorifer de baie decorativ 171x60 cm | ATR17106007016ZDC
4.118,13  Lei TVA inclus
Nr art. ATR17106007016ZDC
  • Marcă: Luxrad
  • Serie: Atria ZDC
  • Disponibilitate produs: până la 21 zile
  • Culoare: alte
  • Model: decorativ
  • Înălțime [cm]: 171
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
4.118,13  Lei TVA inclus
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 21 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conexiune standard: ZDC
Putere: 553W
Înălțime: 1710 mm
Lățime: 600 mm
Colectoare verticale: pătrate 30 x 30 mm
Tuburi orizontale: pătrate 30 x 30 mm