Luxrad Atria ZDC calorifer de baie decorativ 123x60 cm alb ATR12306009003ZDC
3.007,19  Lei TVA inclus
Nr art. ATR12306009003ZDC
  • Marcă: Luxrad
  • Serie: Atria ZDC
  • Disponibilitate produs: până la 21 zile
  • Culoare: alb
  • Model: decorativ
  • Înălțime [cm]: 123
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
3.007,19  Lei TVA inclus
Înălțime [cm]
Lățime [cm]
Disponibilitate: până la 21 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conexiune standard: ZDC
Putere: 403W
Înălțime: 1230 mm
Lățime: 600 mm
Colectoare verticale: pătrate 30 x 30 mm
Tuburi orizontale: pătrate 30 x 30 mm