Imers Deco calorifer de baie decorativ 120x25 cm alb G00625012002
1.439,05  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 1.833,00  Lei
Nr art. G00625012002
  • Marcă: Imers
  • Serie: Deco
  • Disponibilitate produs: în depozit
  • Culoare: alb
  • Model: decorativ
  • Înălțime [cm]: 120
  • Lățime [cm]: 25
  • Putere [Watt]: 485
  • Distanța între conexiuni [cm]: 22.50
  • Conexiune: inferior
1.439,05  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 1.833,00  Lei
Grăbește-te a mai rămas doar un produs: 1 buc
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
- lățime: 250 mm
- înălțime: 1200 mm
- lățime între axe: 225 mm
- putere termică 75/65/20 °C: 485 W
- presiune de funcționare: 8 bar