GTV încărcător LD-ZASPRO24W-30
GTV încărcător LD-ZASPRO24W-30
67,28  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 68,00  Lei
GTV încărcător LD-ZASPRO24W-30
Nr art. LDZASPRO24W30
  • Marcă: GTV
  • Disponibilitate produs: la comandă
  • Model: încărcător
  • EAN: 5902801208270
  • Dimensiuni cu ambalaj: 10 x 3 x 4 cm
  • Greutate cu ambalaj [kg]: 0.063
  • Garanție [luni]: 24
  • Detaliile producatorului:
67,28  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 68,00  Lei
Produs retras
Descriere
- sursa de alimentare: curent alternativ
- tensiune de ieșire: 12V
- tensiune de alimentare: 220 - 240 V
- puterea sursei de lumină sau a dispozitivului: 24W