GTV bec cu led 1x20 W 3000 K E27 LD-PC4A65-20W
33,96  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 35,00  Lei
Nr art. LDPC4A6520W
  • Marcă: GTV
  • Disponibilitate produs: la comandă
  • Alimentare: 230V
  • Model fileu: E27
  • Puterea becului [W]: 20
  • Luminozitate [Lm]: 2400
  • Unghiul de lumină [º]: 200
  • Temperatura nuanței [K]: 3000
  • Culoarea luminii: caldă
  • Clasa energetică: F
33,96  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 35,00  Lei
Disponibilitate: la comandă
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
- putere: 20W
- tip de bec: E27
- flux luminos: 2400 lm
- temperatura de culoare: 3000 K
- tensiune: 240 V 220 - 240 V
- durată medie de viață: 40000 h
- număr de cicluri de pornire/oprire: 10000
- unghi de iluminare: 200 grade
- clasa energetică F
Detalii
Marcă: GTV
Alimentare: 230V
Model fileu: E27
Puterea becului [W]: 20
Luminozitate [Lm]: 2400
Unghiul de lumină [º]: 200
Temperatura nuanței [K]: 3000
Culoarea luminii: caldă
Citește mai departe
Durată de viață [h]: 40000
Număr minim de cicluri de comutare: 1000
Numărul piese din pachet: 1
EAN: 5902801398667
Dimensiuni cu ambalaj: 16 x 7 x 7 cm
Greutate cu ambalaj [kg]: 0.080
Garanție [luni]: 24
Detaliile producatorului: