Excellent Caldo supapă termostatica cu trei axe alb GREX.CA10.L.TTG.WH
721,64  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 761,00  Lei
Nr art. GREXCA10LTTGWH
  • Marcă: Excellent
  • Serie: Caldo
  • Disponibilitate produs: până la 7 zile
  • Culoare: alb
  • Model: set
  • EAN: 5903357266158
  • Dimensiuni cu ambalaj: 9 x 6 x 19 cm
  • Greutate cu ambalaj [kg]: 1.000
  • Garanție [luni]: 24
  • Detaliile producatorului:
    Arată
721,64  Lei TVA inclus
Preț de catalog: 761,00  Lei
Disponibilitate: până la 7 zile
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Conținutul kitului:
  • 1 x supapă termostatică axială (stânga sau dreapta)
  • 1 x supapă de închidere axială (stânga sau dreapta)
  • 1 x cap termostatic
  • set de fitinguri pentru țevi de cupru PEX 16x2 și 15x1 mm
  • instrucțiuni de asamblare
  • fabricat din alamă
  • partea de montare: stânga
  • distanța de conectare 5 cm
  • termostatic: da
  • reglaj min. "*": 6 °C
  • poziția optimă a temp. "3": 20 °C
  • interval de setare a temperaturii 6-32 °C
  • timp total de răspuns 16 min
  • presiune maximă de funcționare: 10 bar
  • presiune diferențială max: 1 bar
  • temperatura maximă de funcționare 50 °C