Cersanit Moduo dulap 59.4x14.1x80 cm laterala pe perete alb S590-016-DSM
702,90  Lei TVA inclus
Nr art. S590016DSM
  • Marcă: Cersanit
  • Serie: Moduo
  • Disponibilitate produs: în depozit
  • Lățime [cm]: 59.40
  • Model: laterala pe perete
  • Culoare: alb
  • Adâncime [cm]: 14.10
  • Înălțime [cm]: 80
  • EAN: 5902115742569
  • Dimensiuni cu ambalaj: 61 x 5 x 90 cm
702,90  Lei TVA inclus
Grăbește-te a rămas numai: 2 buc
Se încarca...
Modalitati de plata
Numerar la curier Transfer bancar
Descriere
Parametrii: Dimensiune: 59 cm
- lățime: 59.4 cm
- adâncime: 14,1 cm
- înălțime: 80 cm
- dulap realizat din PAL de 16 mm
- față din MDF de 19 mm
- uși cu închidere ușoară
- mânere frezate
- partea universală a ansamblului ușii (stânga/dreapta)
- raft din PAL și două rafturi din sticlă de 4 mm